Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.
