Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.
