Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Value
no: Verdi

en: Confirm
no: Bekreft

en: Cancel
no: Avbryt

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.
