Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: key
sk: kľúč
