Simple Settings Form (SSF) (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.
