Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Do nothing.
ar: لا يعمل شيئًا

en: Export
ar: تصدير

en: Add
ar: إضافة

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: Newsletter
ar: النشرة

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Redirect path
ar: إعادة توجيه المسار

en: Enter your e-mail address below.
ar: أدخل بريدك الإلكتروني أسفله.
