Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Export
ast: Esportar

en: Add
ast: Amestar

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.
