Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Export
az: Eksport

en: Add
az: Əlavə et

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.
