Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Export
bg: Експорт

en: Add
bg: Добави

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: subscriptions
bg: абонаменти

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: Subscription
bg: Абонамент
