Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা

en: No items selected.
bn: কোন আইটেম চিহ্নিত করা হয়নি।

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
