Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།
