Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Add
cs: Přidat

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: Subscription
cs: Přihláška

en: Newsletter
cs: Věstník

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Sid
cs: SID

en: Redirect path
cs: Cesta pro přesměrování
