Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Export
cy: Allfudo

en: Add
cy: Ychwanegu

en: E-mail address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: No items selected.
cy: Dim eitemau wedi eu dewis.
