Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Add
el: Προσθήκη

en: Subscriptions
el: Συνδρομές

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: No items selected.
el: Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο.

en: Newsletter
el: Ενημερωτικό δελτίο

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Hash
el: Κατακερματισμός
