Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Do nothing.
et: Ära tee midagi.

en: Export
et: Ekspordi

en: Add
et: Lisa

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: Newsletter
et: Uudiskiri

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Redirect path
et: Ümbersuunamise teekond

en: Hash
et: Räsi

en: Unsubscribe from newsletter
et: Lahku uudiskirjast
