Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Export
eu: Esportatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.
