Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: فهرست

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Do nothing.
fa: هیچ کاری انجام نده

en: Export
fa: استخراج

en: Add
fa: افزودن

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: No items selected.
fa: هیچ موردی انتخاب نشده.

en: Subscription
fa: اشتراک

en: Newsletter
fa: خبرنامه

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.
