Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Do nothing.
gl: Non facer nada.

en: Export
gl: Exportar

en: Add
gl: Engadir

en: Subscriptions
gl: Subscripcións

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: Newsletter
gl: Boletín

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Redirect path
gl: Ruta da redirección
