Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું
