Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Do nothing.
he: אל תעשה דבר.

en: Export
he: יצוא

en: Add
he: הוספה

en: Subscriptions
he: מנויים

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Delimiter
he: מפריד

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: Subscription
he: מנוי

en: Newsletter
he: ניוזלטר

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Redirect path
he: נתיב להפנות אליו
