Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր
