Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Export
jv: Ngékspor

en: Add
jv: Tambah

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.
