Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Add
ka: დამატება

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი
