Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Export
km: នាំចេញ

en: Add
km: បន្ថែម

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។
