Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Do nothing.
lv: Neko nedarīt.

en: Export
lv: Eksportēt

en: Add
lv: Pievienot

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: subscriptions
lv: parakstīšanās

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: Newsletter
lv: Jaunumu liste

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.
