Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ
