Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना
