Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Export
nn: Eksporter

en: E-mail address
nn: E-postadresse
