Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ
