Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Export
ps: بهرول

en: Add
ps: زیاتول
