Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Export
sq: Eksporto

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
