Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Do nothing.
sv: Gör ingenting.

en: Export
sv: Exportera

en: Add
sv: Lägg till

en: Subscriptions
sv: Prenumerationer

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Delimiter
sv: Avgränsare

en: No items selected.
sv: Inga inlägg valda.

en: Subscription
sv: Prenumeration

en: Newsletter
sv: Nyhetsbrev

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Redirect path
sv: Sökväg för omdirigering
