Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Liste

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Do nothing.
tr: Birşey yapma.

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Add
tr: Ekle

en: Subscriptions
tr: Abonelikler

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Delimiter
tr: Ayırıcı

en: No items selected.
tr: Seçili öğe yok.

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Redirect path
tr: Yeniden yönlendirme yolu

en: Enter your e-mail address below.
tr: Aşağıya e-posta adresinizi yazın.

en: Hash
tr: Karma
