Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى
