Simple subscription (7.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Delete
vi: Xóa

en: List
vi: Danh sách

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Do nothing.
vi: Không làm gì cả.

en: Export
vi: Xuất

en: Add
vi: Thêm

en: E-mail address
vi: Địa chỉ e-mail

en: Delimiter
vi: Dấu tách

en: No items selected.
vi: Không có mục nào được chọn.

en: Subscription
vi: Đăng ký

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.

en: Hash
vi: Mã hóa băm
