Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Do nothing.
af: Doen niks nie.

en: Export
af: Voer uit

en: E-mail address
af: E-posadres

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: Newsletter
af: Nuusbrief
