Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Export
bs: Izvezi

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: No items selected.
bs: Nijedna stavka nije odabrana.
