Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Do nothing.
ca: No facis res.

en: Export
ca: Exporta

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: Subscription
ca: Subscripció

en: Newsletter
ca: Butlletí

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.
