Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Unsubscribe
da: Opsig abonnement

en: Do nothing.
da: Gør intet.

en: Export
da: Eksportér

en: Subscriptions
da: Abonnementer

en: subscriptions
da: abonnementer

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: Delimiter
da: Afgrænser

en: No items selected.
da: Ingen elementer valgt.

en: Subscription
da: Abonnement

en: Newsletter
da: Nyhedsbrev

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: Redirect path
da: Omdirigér sti
