Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: No items selected.
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་སེལ་འཐུ་མ་འབད་བས།
