Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: Export
fi: Vie

en: Subscriptions
fi: Tilaukset

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Delimiter
fi: Rajoitin

en: No items selected.
fi: Yhtään kohdetta ei ole valittuna.

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: Newsletter
fi: Uutiskirje

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Redirect path
fi: Uudelleenohjauspolku

en: Input field label
fi: Syöttökentän etiketti

en: Unsubscribe link
fi: Lopeta ryhmän seuraaminen -linkki
