Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Delete
hi: मिटायें

en: List
hi: सूची

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Unsubscribe
hi: सदस्यता रद्द करें

en: Do nothing.
hi: कुछ नहीं करना.

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: E-mail address
hi: ई-मेल पता

en: Delimiter
hi: सीमाँकक

en: No items selected.
hi: कुछ भी चुना हुआ नहीं है।

en: Hash
hi: हैश
