Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Do nothing.
hr: Ne radi ništa.

en: Export
hr: Izvezi

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.
