Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: List
hu: Lista

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Do nothing.
hu: Ne tegyen semmit.

en: Export
hu: Exportálás

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: subscriptions
hu: feliratkozások

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Delimiter
hu: Elválasztó

en: No items selected.
hu: Nincs elem kiválasztva.

en: Headers
hu: Fejlécek

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Submit button value
hu: Beküldés gomb felirata

en: Redirect path
hu: Átirányítási útvonal

en: Enter your e-mail address below.
hu: A feliratkozáshoz szükséges az e-mail címet megadni.

en: Opt-out instructions are included in each e-mail.
hu: A leiratkozáshoz szükséges információk megtalálhatóak a kiküldött hírlevelekben.

en: Submitted email address
hu: Beküldött e-mail címek

en: On user delete
hu: Felhasználó törlése esetén

en: subscription
hu: feliratkozás

en: The e-mail '@submitted_email' is already registered.
hu: „@submitted_email” e-mail cím már regisztrálva van.

en: You were successfully added to the newsletter recipients.
hu: Sikeres feliratkozás a hírlevél címlistájára.
