Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Delete
id: Hapus

en: List
id: Daftar

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Unsubscribe
id: Berhenti berlangganan

en: Do nothing.
id: Tidak lakukan apapun.

en: Export
id: Ekspor

en: E-mail address
id: Alamat email

en: Delimiter
id: Pembatas

en: No items selected.
id: Tidak ada item yang terpilih.

en: Newsletter
id: Kabar berlangganan

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.

en: Redirect path
id: Jalur pengalihan
