Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Export
is: Flytja út

en: Subscriptions
is: Áskriftir

en: E-mail address
is: Netfang

en: Newsletter
is: Fréttabréf
