Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: List
it: Elenco

en: Subscribe
it: Registrati

en: Unsubscribe
it: Annulla iscrizione

en: Do nothing.
it: Non fare niente.

en: Export
it: Esporta

en: Subscriptions
it: Iscrizioni

en: E-mail address
it: Indirizzo e-mail

en: Delimiter
it: Delimitatore

en: No items selected.
it: Nessun elemento selezionato.

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: Sid
it: SID

en: Redirect path
it: Percorso di reindirizzamento
