Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Unsubscribe
ja: 登録解除

en: Do nothing.
ja: 何もしない。

en: Export
ja: エクスポート

en: Subscriptions
ja: 配信登録

en: subscriptions
ja: 配信登録

en: E-mail address
ja: メールアドレス

en: Delimiter
ja: 分割文字

en: No items selected.
ja: 項目が選択されていません。

en: Subscription
ja: 配信登録

en: Newsletter
ja: ニュースレター

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。

en: Sid
ja: SID

en: Redirect path
ja: リダイレクトパス

en: Hash
ja: ハッシュ
