Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Unsubscribe
kn: ಚಂದಾದಾರತ್ವವನ್ನು ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Do nothing.
kn: ಏನೂ ಮಾಡದಿರು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Delimiter
kn: ಡಿಲಿಮಿಟರ್

en: Headers
kn: ಹೆಡರ್‌ಗಳು
