Simple subscription (7.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Do nothing.
pl: Nie rób nic.

en: Export
pl: Eksportuj

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: subscriptions
pl: powiadomienia

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Delimiter
pl: Separator

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Redirect path
pl: Ścieżka przekierowania

en: Enter your e-mail address below.
pl: Wprowadź Twój adres mailowy poniżej

en: Hash
pl: Hasz

en: Submitted email address
pl: Zgłoszony adres e-mail

en: Email address submitted using the <em>Simple subscription</em> block.
pl: Adres mailowy został zapisany przy użyciu bloku <em> Prostej subskrypcji </em>
